PEELINGI KOSMETYCZNE

PH formula to innowacyjna marka, która łączy działanie wielu kwasów, antyoksydantów pierwiastków czy substancji przeciwzapalnych.Dzięki temu możesz osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie przy minimalnym ryzyku wystąpienia skutków ubocznych. Kompleks PH-DVCTM  pozwala zwiększyć penetrację składników aktywnych w głąb skóry dlatego zabiegi z tej linii są tak dobre i skuteczne.

Jakie są rodzaje tego zabiegu?
pHenomen M.E.L.A – zabieg dla skór z przebarwieniami o różnej etiologii. Zabieg działa powierzchniowo w miejscu powstania przebarwień jak i w jej wnętrzu docierając do miejsca, w którym przebarwienia zaczynają powstawać dzięki temu  możliwe jest zahamowanie ich dalszego powstawania.
pHantastic C – wariant idealny dla skór pozbawionych jędrności, poszarzałych, skór palaczy. Jeśli masz problem z suchością, brakiem blasku, fotostarzeniem czy też widzisz pierwsze oznaki starzenia się skóry to ten zabieg jest dla Ciebie !
pHenomenA.C.N.E. – zabieg skomponowany tak aby nie podrażnić skóry trądzikowej ale jednocześnie skutecznie ograniczyć i w ostatecznie zlikwidować zmiany trądzikowe. Zabieg doskonale odblokowuje i oczyszcza mieszki włosowe, reguluje pracę gruczołów łojowych oraz działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie.

Czas trwania zabiegu to od 45 do 80 min.

Koszt zabiegu to od 180zł do 250zł