Nasz zespół

Oleg ERTUGANOW

Lekarz medycyny – chirurg

Ukończył Akademię Medyczną w Czycie. Następnie zrobił specjalizację z chirurgii na Akademii Medycznej w Moskwie. Pracował w tamtejszym Szpitalu Ortopedycznym i Chirurgii Urazowej. Od 20 lat w Polsce. Pracuje w Szpitalu Bielańskim na oddziale Chirurgii Ogólnej i jednocześnie prowadzi prywatną praktykę lekarską w zakresie medycyny estetycznej.

Anna Ptasińska

Lekarz medycyny – okulistyka

Lekarz medycyny, ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizację w dziedzinie okulistyki ukończyła w listopadzie 2016 r. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Uczestniczyła w licznych stażach, szkoleniach i konferencjach z mikrochirurgii oka, blefaroplastyki i medycyny estetycznej w kraju i za granicą (USA, Brazylia, Indie, Japonia, Turcja, UK). W naszej klinice zajmuje się chirurgią estetyczną okolicy oczu, blefaroplastyką oraz pozostałymi zabiegami medycyny estetycznej.

Alicja Jakubiak

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie obecnie kontynuuje swoją edukację na kierunku – Pielęgniarstwo. Ciągle poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i webinarach. Aktywna zawodowo od początku swojej przygody z kosmetologią. Uważa ze zdrowa skóra to nie tylko odpowiednią pielęgnacją ale również dobre nawyki żywieniowe i zdrowy styl życia. W pracy lubi wyzwania i we współpracy z pacjentem poradzi sobie z najcięższymi problemami skórnymi. Kosmetologiem została nie z przypadku lecz z powołania.

Justyna Rudy

Menager

Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i nadal kontynuuje swoją edukację. Nieprzerwanie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności  aby móc kompleksowo rozwijać  i dbać o naszą placówkę.  Z wielkim zaangażowaniem wdraża kolejne projekty. Emanuje energią, radością i uśmiechem zarażając nim cały zespół.