MASAŻ RELAKSACYJNY

MASAŻ RELAKSACYJNY to odmiana masażu klasycznego. Skupia się on na poprawie Twojego samopoczucia, redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku, czy barków, poprawie krążenia i przepływu limfy oraz na wyciszaniu emocjonalnym.
Masaż zaczyna się oraz kończy w taki sam sposób – poprzez głaskanie masowanej części ciała. Potem masażystka przechodzi zwykle do rozcierania  i następnie ugniatania masowanego miejsca, by zmniejszyć obrzęki i złogi. Wykonujący masaż relaksacyjny korzystają też często z oklepywania ciała, by ukrwić dany obszar i pobudzić krążenie aby przyniósł jeszcze więcej korzyści. Do masażu używamy specjalnych olejków, które wpływają pozytywnie na zmysły. Każdy masaż jest nieco inny ponieważ dostosujemy go pod Twoje potrzeby.
Masaże można wykonywać także w ciąży- jeżeli lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę a ciężarna nie ma żadnych przeciwwskazań.
Nie ma potrzeby abyś musiał/a szczególnie przygotowywać się do masażu. W gabinecie będą czekały na Ciebie, ręczniki do okrycia miejsc intymnych a także jednorazowa bielizna.
Masaż relaksacyjny to również świetny pomysł na prezent dla każdego i na każdą okazję. Specjalnie do tego celu przygotowaliśmy eleganckie, imienne zaproszenia/ vouchery do kupienie online (Kup Voucher)  lub bezpośrednio w Klinice.

Czas zabiegu: 60 min.

Koszt- 120 zł